CL0904-3-50TR-R
CL0904-3-50TR-R Eaton - Electronics Division
eaton-cl0904-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.00035OHM SM
Tolerance: ±20%
Features: 3 Phase
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.075" L x 0.354" W (27.30mm x 9.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.35mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
auf Bestellung 996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL0904-3-50TR-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 50NH 80A 0.00035OHM SM, Tolerance: ±20%, Features: 3 Phase, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.075" L x 0.354" W (27.30mm x 9.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.35mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 50 nH, Current Rating (Amps): 80 A.
Weitere Produktangebote CL0904-3-50TR-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL0904-3-50TR-R CL0904-3-50TR-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-cl0904-multi-phase-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 50NH 80A 0.00035OHM SM
Tolerance: ±20%
Features: 3 Phase
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
DC Resistance (DCR): 0.35mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 50 nH
Current Rating (Amps): 80 A
Produkt ist nicht verfügbar
CL0904-3-50TR-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_corporation_eton-s-a0007288922-1-1734471.pdf Coupled Inductors 3-PHASES 380nH 10A