Produkte > SAMSUNG > CL21B221KBANNNC
CL21B221KBANNNC Samsung
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Hersteller: Samsung
Multilayer ceramic chip capacitor; 220pF; 50V; X7R; 10%; smd; 0805; operating temperature: -55°C ~125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 220pF K5S220/50xk
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL21B221KBANNNC Samsung
Description: CAP CER 220PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.030" (0.75mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.
Weitere Produktangebote CL21B221KBANNNC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL21B221KBANNNC Hersteller : Samsung passive Samsung_cercap_smd.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 220 пФ, U, В = 50, Розм = 0805, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт
verfügbar 1 Stücke:
CL21B221KBANNNC CL21B221KBANNNC Hersteller : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 220PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
Produkt ist nicht verfügbar
CL21B221KBANNNC CL21B221KBANNNC Hersteller : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220pF+/-10% 50V X7R 0805