Produkte > SAMSUNG PASSIVE > CL31C561JBCNNNC
CL31C561JBCNNNC Samsung passive
CL31C561JBCNNNC.pdf
Hersteller: Samsung passive
Конденсатор керамічний smd, С = 560 пФ, Uном, В = 50, ТКЄ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. розм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = CL31, Типорозм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL31C561JBCNNNC Samsung passive
Description: CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 1206, Packaging: Cut Tape (CT), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 560 pF.
Weitere Produktangebote CL31C561JBCNNNC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL31C561JBCNNNC CL31C561JBCNNNC Hersteller : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 560 pF