Produkte > SAMSUNG > CL31C681JBCNNNC
CL31C681JBCNNNC Samsung
MLCC.pdf
Hersteller: Samsung
Multilayer ceramic chip capacitor; 680pF; 50V; C0G; 5%; SMD; case: 1206; operating temperature; -55°C ~ 125°C Multilayer ceramic chip capacitor; 680pF K6S680/50cj
Anzahl je Verpackung: 4000 Stücke
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL31C681JBCNNNC Samsung
Description: CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 680 pF.
Weitere Produktangebote CL31C681JBCNNNC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL31C681JBCNNNC Hersteller : Samsung passive MLCC.pdf Конденсатор керамический smd, С = 680 пФ, Uном, В = 50, ТКЕ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. разм., мм = 3.2 x 1.6, Т,°С = -55...+125, Типоразм. = 1206,... Група товару: Конденсатори Корпус: 1206 Од. вим: 100 шт
Produkt ist nicht verfügbar
CL31C681JBCNNNC CL31C681JBCNNNC Hersteller : Samsung Electro-Mechanics MLCC.pdf Description: CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 680 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 680 pF