Produkte > LAIRD CONNECTIVITY INC. > CL4490-1000-PRO-SP
CL4490-1000-PRO-SP
CL4490-1000-PRO-SP Laird Connectivity Inc.
User%20Guide%20-%20CL4490.pdf
Hersteller: Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 900MHZ PRO 1W W/ANT'S DB9
Features: 450m Range
Packaging: Bulk
Sensitivity: -99dBm
Function: Transceiver, FHSS
Frequency: 902MHz ~ 928MHz
Interface: RS-232, RS-422/485
Modulation or Protocol: FHSS, FSK
Power - Output: 1000mW
Applications: General Purpose
Data Rate (Max): 76.8kbps
auf Bestellung 533 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL4490-1000-PRO-SP Laird Connectivity Inc.
Description: TXRX 900MHZ PRO 1W W/ANT'S DB9, Features: 450m Range, Packaging: Bulk, Sensitivity: -99dBm, Function: Transceiver, FHSS, Frequency: 902MHz ~ 928MHz, Interface: RS-232, RS-422/485, Modulation or Protocol: FHSS, FSK, Power - Output: 1000mW, Applications: General Purpose, Data Rate (Max): 76.8kbps.
Weitere Produktangebote CL4490-1000-PRO-SP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL4490-1000-PRO-SP CL4490-1000-PRO-SP Hersteller : Ezurio User%20Guide%20-%20CL4490.pdf Sub-GHz Modules 900MHz ConnexLink 1W RS232/422/485 Starter Pack includes 2 units