Produkte > RALTRON ELECTRONICS > CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR
CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR
CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR Raltron Electronics
CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR Hersteller : Raltron Electronics CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVDS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 246 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CL5032-100.000-3.3-25-X-T-TR Hersteller : Raltron cl5032-100.000-3.3-25-x-t-tr.pdf Oscillator XO 100MHz ±25ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R