Produkte > RALTRON > CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR
CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR Raltron
cl7050-125.000-2.5-25-x-t-tr.pdf
Hersteller: Raltron
LVDS Clock Oscillator
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR Raltron
Description: XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR Hersteller : Raltron Electronics CL7050-125.000-2.5-25-X-T-TR.pdf Description: XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 60mA
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz