Produkte > EATON ELECTRONICS > CLCC1V2012-801-R
CLCC1V2012-801-R
CLCC1V2012-801-R Eaton Electronics
eaton-clcc1v2012-common-mode-inductor-data-sheet-elx1364-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters Chip LAN ind 2012 size 800ohm 2uH 300mA 50Vdc 10Mohm
auf Bestellung 1395 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLCC1V2012-801-R Eaton Electronics
Description: IND COMMON MODE LAN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 880mOhm, Inductance @ Frequency: 2 µH @ 100 kHz, Impedance @ Frequency: 800 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLCC1V2012-801-R CLCC1V2012-801-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-clcc1v2012-common-mode-inductor-data-sheet-elx1364-en.pdf Common Mode Chokes / Filters Chip LAN ind 2012 size 800ohm 2uH 300mA 50Vdc 10Mohm
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 880mOhm
Inductance @ Frequency: 2 µH @ 100 kHz
Impedance @ Frequency: 800 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 46
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 300mA