Produkte > EATON ELECTRONICS > CLCC2V3216-600-R
CLCC2V3216-600-R
CLCC2V3216-600-R Eaton Electronics
eaton-clcc2v3216-common-mode-inductor-auto-transformer-data-sheet-elx1365-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters Cap Chip LAN ind/auto txfmr 3216 size 60uH 25pF 200mA 50Vdc 10Mohm
auf Bestellung 11200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLCC2V3216-600-R Eaton Electronics
Description: CMC 60UH 200MA 2LN SURFACE MOUNT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.134" L x 0.063" W (3.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.087" (2.20mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm, Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLCC2V3216-600-R CLCC2V3216-600-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-clcc2v3216-common-mode-inductor-auto-transformer-data-sheet-elx1365-en.pdf Description: CMC 60UH 200MA 2LN SURFACE MOUNT
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.134" L x 0.063" W (3.40mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm
Inductance @ Frequency: 60 µH @ 100 kHz
auf Bestellung 13952 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
CLCC2V3216-600-R CLCC2V3216-600-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-clcc2v3216-common-mode-inductor-auto-transformer-data-sheet-elx1365-en.pdf Common Mode Chokes / Filters Cap Chip LAN ind/auto txfmr 3216 size 60uH 25pF 200mA 50Vdc 10Mohm
auf Bestellung 80 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.087" (2.20mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 200mA