Produkte > SIEMENS > CLM0C03208
CLM0C03208
CLM0C03208 Siemens
d444cfda384f5e2766d2554444255fc8ead0df62.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,OPN
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 208VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 176.8 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0C03208 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,3NO,OPN, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 208VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 176.8 VAC.