Produkte > SIEMENS > CLM0E04120
CLM0E04120
CLM0E04120 Siemens
db3e90e837be320a835fee7cf1483197141b3168.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,4NO,OP
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM0E04120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,4NO,OP, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Part Status: Active.