Produkte > SIEMENS > CLM1B02120
CLM1B02120
CLM1B02120 Siemens
1a3b1389b91b8500e1a4f133e29c46b3db6a89f8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,2NO,N1,
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110 ~ 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B02120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,2NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110 ~ 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.