Produkte > SIEMENS > CLM1B02277
CLM1B02277
CLM1B02277 Siemens
c2a815a91d6249ce2821768834a9f9b3547de949.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,2NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 265 ~ 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B02277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,2NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 265 ~ 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.