Produkte > SIEMENS > CLM1B03120
CLM1B03120
CLM1B03120 Siemens
fa3f31459b8596286b79ea0a1ccf4a073d0c8d0d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110 ~ 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B03120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110 ~ 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.