Produkte > SIEMENS > CLM1B04120
CLM1B04120
CLM1B04120 Siemens
be03a185fb8c29f87d11f59ddad4a193f39e77ed.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,4NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110 ~ 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B04120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,4NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110 ~ 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.