Produkte > SIEMENS > CLM1B08120
CLM1B08120
CLM1B08120 Siemens
d926167b2c4dce2d462720d99f44c4af23479e06.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N1,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 110 ~ 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1B08120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N1,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 110 ~ 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.