Produkte > SIEMENS > CLM1C10277
CLM1C10277
CLM1C10277 Siemens
3ee67cb5f15792289cdc0177883983d5f0f88b8d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,30A,10NO,N1
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 10PST-NO (10 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC