Produkte > SIEMENS > CLM1E02480
CLM1E02480
CLM1E02480 Siemens
d6292acc345ea263604c509c453c900f806d857f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,48
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 408 VAC
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM1E02480 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,48, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 408 VAC.