Produkte > SIEMENS > CLM2B08277
CLM2B08277
CLM2B08277 Siemens
e13e444cdd4ed5094fd6a1016ac7a6d40b239e91.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N12
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 265 ~ 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM2B08277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N12, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 265 ~ 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.