Produkte > SIEMENS > CLM2E02120
CLM2E02120
CLM2E02120 Siemens
4815921d32f4c1ccb58dac7d8d8fc2d32239b792.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,N1
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 100 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLM2E02120 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,100A,2NO,N1, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 100 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Part Status: Active.