Produkte > SIEMENS > CLMSB03277
CLMSB03277
CLMSB03277 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=US2:CLMSB03277&language=en
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N4X
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 265 ~ 277VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLMSB03277 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,20A,3NO,N4X, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 265 ~ 277VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.