Produkte > CUI DEVICES > CLS0231-L152
CLS0231-L152
CLS0231-L152 CUI Devices
cls0231_l152-1776331.pdf
Hersteller: CUI Devices
Speakers & Transducers speaker, 23 mm round, 5.7 mm deep, paper, Nd-Fe-B, 1 W, 8 ohm, 650 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 2544 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0231-L152 CUI Devices
Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 650Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.5 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 520 Hz ~ 18 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0231-L152 CLS0231-L152 Hersteller : Same Sky cls0231_l152.pdf Speakers & Transducers speaker, 23 mm round, 5.7 mm deep, paper, Nd-Fe-B, 1 W, 8 ohm, 650 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 1967 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CLS0231-L152 CLS0231-L152 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cls0231-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.906" Dia (23.00mm)
Shape: Round
Type: Low Profile
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 650Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.224" (5.70mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.5 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 520 Hz ~ 18 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm