Produkte > SAME SKY > CLS0282MA-L152
CLS0282MA-L152
CLS0282MA-L152 Same Sky
cls0282ma_l152.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers speaker, 28 mm round, 5 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 500 mW, 8 ?, 550 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 1754 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0282MA-L152 Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 85DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 550 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 85.00, Efficiency - Testing: 500mW/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0282MA-L152 CLS0282MA-L152 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cls0282ma-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 85DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 550 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 85.00
Efficiency - Testing: 500mW/500mm