Produkte > SAME SKY > CLS0301MA-L152
CLS0301MA-L152
CLS0301MA-L152 Same Sky
cls0301ma-l152.pdf
Hersteller: Same Sky
Speakers & Transducers speaker, 30 mm round, 4 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 200 mW, 8 ?, 550 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 914 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0301MA-L152 Same Sky
Description: SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 89DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 550Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 400 mW, Power - Rated: 200 mW, Frequency Range: 550 Hz ~ 13 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0301MA-L152 CLS0301MA-L152 Hersteller : CUI Devices cls0301ma_l152-1776620.pdf Speakers & Transducers speaker, 30 mm round, 4 mm deep, PET, Nd-Fe-B, 200 mW, 8 ?, 550 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 914 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CLS0301MA-L152 CLS0301MA-L152 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cls0301ma-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 89DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Shape: Round
Type: Low Profile
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 550Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 400 mW
Power - Rated: 200 mW
Frequency Range: 550 Hz ~ 13 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 1313 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CLS0301MA-L152 CLS0301MA-L152 Hersteller : CUI DEVICES cls0301ma-l152.pdf 30 mm, Round Frame, 0.2 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Mylar Cone, Wire Leads, Miniature Speaker
Produkt ist nicht verfügbar