Produkte > CUI DEVICES > CLS0361-L152
CLS0361-L152
CLS0361-L152 CUI DEVICES
cls0361-l152.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
36 mm, Round Frame, 2.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Paper Cone, Wire Leads, Miniature Speaker
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS0361-L152 CUI DEVICES
Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm), Shape: Round, Type: Low Profile, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 360 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 88.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS0361-L152 CLS0361-L152 Hersteller : CUI DEVICES cls0361-l152.pdf 36 mm, Round Frame, 2.0 W, 8 Ohm, Neodymium Magnet, Paper Cone, Wire Leads, Miniature Speaker
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
CLS0361-L152 CLS0361-L152 Hersteller : Same Sky cls0361-l152.pdf Speakers & Transducers speaker, 36 mm round, 6 mm deep, paper, Nd-Fe-B, 2 W, 8 ohm, 450 Hz, 152 mm wire leads
auf Bestellung 2997 Stücke:
CLS0361-L152 CLS0361-L152 Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) cls0361-l152.pdf Description: SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.417" Dia (36.00mm)
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 360 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 88.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 1571 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2