CLS4D14-4R7NC Sumida America Components Inc.
CLS4D14.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 110 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 900mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS4D14-4R7NC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 110 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 900mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Weitere Produktangebote CLS4D14-4R7NC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS4D14-4R7NC Hersteller : Sumida smdcs00629_1-2282515.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Low Profile Inductor Shielded