CLS62NP-222KC Sumida America Components Inc.
CLS62.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 50MA 32.3OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 32.3Ohm Max
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 50 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLS62NP-222KC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 50MA 32.3OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, DC Resistance (DCR): 32.3Ohm Max, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Weitere Produktangebote CLS62NP-222KC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLS62NP-222KC CLS62NP-222KC Hersteller : Sumida sumida_smdcs01303_1-1991334.pdf Power Inductors - SMD SMD 4 Pin Inductor Shielded