Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > CLVC1G3208IDCKRQ1
CLVC1G3208IDCKRQ1
CLVC1G3208IDCKRQ1 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g3208-q1
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC GATE POS OR-AND 3INP SC70-6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: AND/OR Gate
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 3 Input (2, 1)
Schmitt Trigger Input: No
Supplier Device Package: SC-70-6
Number of Circuits: 1
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CLVC1G3208IDCKRQ1 Texas Instruments
Description: IC GATE POS OR-AND 3INP SC70-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, Output Type: Single-Ended, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: AND/OR Gate, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 3 Input (2, 1), Schmitt Trigger Input: No, Supplier Device Package: SC-70-6, Number of Circuits: 1, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CLVC1G3208IDCKRQ1 CLVC1G3208IDCKRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g3208-q1 Description: IC GATE POS OR-AND 3INP SC70-6
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: AND/OR Gate
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Schmitt Trigger Input: No
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Qualification: AEC-Q100
auf Bestellung 5182 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
CLVC1G3208IDCKRQ1 CLVC1G3208IDCKRQ1 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsn74lvc1g3208-q1 Logic Gates AC Sgl 3-Inp Pos OR- AND Gate