Produkte > KYOCERA AVX > CM025X5R105M06AH
CM025X5R105M06AH
CM025X5R105M06AH KYOCERA AVX
CM105X5R106K16AT.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM025X5R105M06AH KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.020" L x 0.010" W (0.50mm x 0.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM025X5R105M06AH CM025X5R105M06AH Hersteller : KYOCERA AVX Kyocera_AVX_Components_CM025_CM05_CM105_CM21_E217K92.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 1uF X5R 20%
auf Bestellung 23707 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
CM025X5R105M06AH CM025X5R105M06AH Hersteller : KYOCERA AVX CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R NONSTND
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF