Produkte > KYOCERA AVX > CM03X5R105M06AH
CM03X5R105M06AH
CM03X5R105M06AH Kyocera AVX
KYOCERA_CM105.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03BR50J105MH NEW GLOBAL PN 1uF 20% 6. A 581-KGM03BR50J105MH
auf Bestellung 39220 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM03X5R105M06AH Kyocera AVX
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Capacitance: 1 µF.
Weitere Produktangebote CM03X5R105M06AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM03X5R105M06AH CM03X5R105M06AH Hersteller : KYOCERA AVX Components mlcc_all_e.pdf Cap Ceramic 1uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CM03X5R105M06AH CM03X5R105M06AH Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF