Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CM03X5R225M06AH-RG
CM03X5R225M06AH-RG
CM03X5R225M06AH-RG KYOCERA AVX Components
mlcc_all_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM03X5R225M06AH-RG KYOCERA AVX Components
Description: SMD MLCC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote CM03X5R225M06AH-RG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM03X5R225M06AH-RG Hersteller : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: SMD MLCC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 2.2 µF