Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > CM03X6S105M06AH039
CM03X6S105M06AH039
CM03X6S105M06AH039 KYOCERA AVX Components
cm05x7t105k06ah-he.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 6.3V X6S 20% Pad SMD 0201 105°C T/R
auf Bestellung 735000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM03X6S105M06AH039 KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM03X6S105M06AH039 CM03X6S105M06AH039 Hersteller : KYOCERA AVX Components cm05x7t105k06ah-he.pdf Cap Ceramic 1uF 6.3V X6S 20% Pad SMD 0201 105°C T/R
auf Bestellung 735000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
CM03X6S105M06AH039 CM03X6S105M06AH039 Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X6S.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
CM03X6S105M06AH039 CM03X6S105M06AH039 Hersteller : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03CS60J105MH NEW GLOBAL PN 1.0UF 6.3V A 581-KGM03CS60J105MH
Mindestbestellmenge: 13
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF