Produkte > KYOCERA AVX > CM03X6S105M10AH
CM03X6S105M10AH
CM03X6S105M10AH KYOCERA AVX
KGM_X6S.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 1 µF
auf Bestellung 345000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM03X6S105M10AH KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM03X6S105M10AH CM03X6S105M10AH Hersteller : Kyocera AVX KYOCERA_CM105.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03CS61A105MH NEW GLOBAL PN 1.0UF 10V A 581-KGM03CS61A105MH
auf Bestellung 13856 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
CM03X6S105M10AH CM03X6S105M10AH Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X6S.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Mindestbestellmenge: 42
CM03X6S105M10AH CM03X6S105M10AH Hersteller : KYOCERA AVX Components cmseries.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X6S 20% Pad SMD 0201 105°C T/R