Produkte > KYOCERA AVX > CM03X6T225M04AH
CM03X6T225M04AH
CM03X6T225M04AH Kyocera AVX
KYOCERA_CM105.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 2.2uF X6T 0201 2m mPitch 20%
auf Bestellung 23975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM03X6T225M04AH Kyocera AVX
Description: 0201 X6T 2.2UF20% 4V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6T, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote CM03X6T225M04AH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
CM03X6T225M04AH CM03X6T225M04AH Hersteller : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: 0201 X6T 2.2UF20% 4V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6T
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6T
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF