CM05CD150JO3
CM05CD150JO3 Knowles / Illinois Capacitor
RADIAL-ORDER.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Mica Capacitors 15pF 500V 5%
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM05CD150JO3 Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP MICA 500V, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.232" (5.90mm), Dielectric Material: Mica, Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 pF, Voltage - Rated: 500 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM05CD150JO3 CM05CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles RADIAL-ORDER.pdf Description: CAP MICA 500V
Tolerance: ±5%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.232" (5.90mm)
Dielectric Material: Mica
Height - Seated (Max): 0.358" (9.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 pF
Voltage - Rated: 500 V
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CM05CD150JO3 CM05CD150JO3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CDUBS02262_1-2540056.pdf Mica Capacitors 15pF 500V 5%