Produkte > STEWARD > CM1922X330R-10
CM1922X330R-10 STEWARD
CM1922X330R-10.pdf
Hersteller: STEWARD
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM1922X330R-10 STEWARD
Description: CMC 10A 2LN 33 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.220" L x 0.185" W (5.60mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.122" (3.10mm), Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 3mOhm, Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote CM1922X330R-10
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM1922X330R-10 CM1922X330R-10 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products CM1922X330R-10.pdf Description: CMC 10A 2LN 33 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.220" L x 0.185" W (5.60mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.122" (3.10mm)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 3mOhm
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz