CM2722R201R-10
CM2722R201R-10 Laird-Signal Integrity Products
cm2722r201r-10-datasheet
Hersteller: Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm
Part Status: Active
Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM2722R201R-10 Laird-Signal Integrity Products
Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Vertical, 8 Flat Lead, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.406" (10.31mm), Current Rating (Max): 5A, DC Resistance (DCR) (Max): 20mOhm, Part Status: Active, Impedance @ Frequency: 200 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM2722R201R-10 CM2722R201R-10 Hersteller : Laird-Signal Integrity Products cm2722r201r-10-datasheet Description: CMC 5A 4LN 200 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Height (Max): 0.406" (10.31mm)
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
auf Bestellung 1676 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
CM2722R201R-10 CM2722R201R-10 Hersteller : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 200ohms 100MHz 5A 2 Chokes SMD