Produkte > KYOCERA AVX > CM32X5R106M35AT
CM32X5R106M35AT
CM32X5R106M35AT KYOCERA AVX
478_CM105X5R106K16AT.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 35V X5R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 35V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 885 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM32X5R106M35AT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 35V X5R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 35V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Weitere Produktangebote CM32X5R106M35AT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM32X5R106M35AT CM32X5R106M35AT Hersteller : Kyocera Electronic Components cm_e-1590350.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 20% 35V
auf Bestellung 927 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
CM32X5R106M35AT CM32X5R106M35AT Hersteller : KYOCERA AVX Components mlcc_all_e.pdf Cap Ceramic 10uF 35V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
CM32X5R106M35AT CM32X5R106M35AT Hersteller : KYOCERA AVX 478_CM105X5R106K16AT.pdf Description: CAP CER 10UF 35V X5R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 35V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF