Produkte > KYOCERA AVX > CM32X7R106M50AT
CM32X7R106M50AT
CM32X7R106M50AT KYOCERA AVX
CM_Series_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM32X7R106M50AT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM32X7R106M50AT CM32X7R106M50AT Hersteller : KYOCERA AVX CM_Series_e.pdf Description: CAP CER 10UF 50V X7R 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
auf Bestellung 10521 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
CM32X7R106M50AT CM32X7R106M50AT Hersteller : Kyocera AVX CM_Series_e.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM32AR71H106MU NEW GLOBAL PN 10uF 20% 5 A 581-KGM32AR71H106MU
auf Bestellung 896 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
CM32X7R106M50AT CM32X7R106M50AT Hersteller : KYOCERA AVX Components mlcc_all_e.pdf Cap Ceramic 10uF 50V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C T/R