Produkte > MITSUBISHI > CM600HA-5F
CM600HA-5F MITSUBISHI
cm600ha-5f_e.pdf
Hersteller: MITSUBISHI
600A/250V/IGBT/1U
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CM600HA-5F MITSUBISHI
Description: IGBT MOD 250V 600A 960W, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.7V @ 10V, 600A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: Module, IGBT Type: Trench, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Current - Collector (Ic) (Max): 600 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 250 V, Power - Max: 960 W, Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 165 nF @ 10 V.
Weitere Produktangebote CM600HA-5F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CM600HA-5F Hersteller : Powerex Inc. cm600ha-5f_e.pdf Description: IGBT MOD 250V 600A 960W
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 1.7V @ 10V, 600A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: Module
IGBT Type: Trench
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - Collector (Ic) (Max): 600 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 250 V
Power - Max: 960 W
Current - Collector Cutoff (Max): 1 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 165 nF @ 10 V