Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > CMATVS3V3 TR PBFREE
CMATVS3V3 TR PBFREE
CMATVS3V3 TR PBFREE Central Semiconductor Corp
CMATVS3V3_5V0.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 3.3VWM 11VC SOD923
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-923
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V
Power - Peak Pulse: 80W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMATVS3V3 TR PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 3.3VWM 11VC SOD923, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-923, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V, Power - Peak Pulse: 80W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V
Power - Peak Pulse: 80W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 8499 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
CMATVS3V3 TR PBFREE CMATVS3V3 TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor CMATVS3V3_5V0.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes 80W Fast TVS ESD 3.3V 40A 30kV 45pF