CMB-120-AFA1 Mueller Electric Co
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: CURRENT MONITOR RELAY
Packaging: Box
Delay Time: 0.03 Sec ~ 0.5 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: Socketable
Circuit: SPDT (1 Form C)
Type: Current Sensing AC
Voltage - Supply: 120VAC
Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 1 ~ 10A AC
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMB-120-AFA1 Mueller Electric Co
Description: CURRENT MONITOR RELAY, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.03 Sec ~ 0.5 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: SPDT (1 Form C), Type: Current Sensing AC, Voltage - Supply: 120VAC, Contact Rating @ Voltage: 10A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 1 ~ 10A AC.
Weitere Produktangebote CMB-120-AFA1
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
| CMB-120-AFA1 | Hersteller : Mueller Electric |
CMB-120-AFA1 |
Produkt ist nicht verfügbar |
| CMB-120-AFA1 | Hersteller : ATC-Diversified Electronics |