Produkte > CUI DEVICES > CMC-3015-44L100
CMC-3015-44L100
CMC-3015-44L100 CUI Devices
cmc_3015_44l100-1776238.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones 2Vdc microphone 3mm wire leads
auf Bestellung 394 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMC-3015-44L100 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -44DB 0.118"D, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.118" (3.00mm) Dia, Sensitivity: -44dB ±2dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 57dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 2 V ~ 10 V, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMC-3015-44L100 CMC-3015-44L100 Hersteller : Same Sky cmc_3015_44l100-3508982.pdf Microphones 2Vdc microphone 3mm wire leads
auf Bestellung 127 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.118" (3.00mm) Dia
Sensitivity: -44dB ±2dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 57dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 2 V ~ 10 V
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz