Produkte > SAME SKY > CMC-4015-40L100
CMC-4015-40L100
CMC-4015-40L100 Same Sky
cmc-4015-40l100.pdf
Hersteller: Same Sky
Description: MIC COND ANLG OMNI -40DB 0.157"D
Packaging: Box
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Sensitivity: -40dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 58dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 2 V ~ 10 V
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
auf Bestellung 331 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMC-4015-40L100 Same Sky
Description: MIC COND ANLG OMNI -40DB 0.157"D, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Sensitivity: -40dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 58dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 2 V ~ 10 V, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMC-4015-40L100 CMC-4015-40L100 Hersteller : Same Sky cmc_4015_40l100-3508902.pdf Microphones 2Vdc microphone 4mm wire leads
auf Bestellung 1084 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
CMC-4015-40L100 CMC-4015-40L100 Hersteller : CUI Devices cmc_4015_40l100-1776917.pdf Microphones 2Vdc microphone 4mm wire leads