Produkte > CUI DEVICES > CMC-6050-40L100
CMC-6050-40L100
CMC-6050-40L100 CUI Devices
cmc_6050_40l100-1776692.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones 2Vdc microphone 6mm wire leads
auf Bestellung 948 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMC-6050-40L100 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG OMNI -40DB 0.236"D, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Sensitivity: -40dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 2 V ~ 10 V, Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz.
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Sensitivity: -40dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Port Location: Top
Height (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 2 V ~ 10 V
Frequency Range: 100 Hz ~ 20 kHz
auf Bestellung 651 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
CMC-6050-40L100 CMC-6050-40L100 Hersteller : Same Sky cmc_6050_40l100-3509160.pdf Microphones 2Vdc microphone 6mm wire leads