Produkte > CUI DEVICES > CMC-97452-L100
CMC-97452-L100
CMC-97452-L100 CUI Devices
cmc_97452_l100-1776355.pdf
Hersteller: CUI Devices
Microphones 1.5Vdc microphone 9.7mm wire leads
auf Bestellung 486 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMC-97452-L100 CUI Devices
Description: MIC COND ANLG UNI -37DB 0.382"D, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.382" Dia (9.70mm), Sensitivity: -37dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 69dB, Termination: Wire Leads, Direction: Unidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 400 µA, Voltage Range: 1.5 V ~ 9 V, Frequency Range: 100 Hz ~ 12 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMC-97452-L100 CMC-97452-L100 Hersteller : Same Sky cmc-97452-l100.pdf Microphones 1.5Vdc microphone 9.7mm wire leads
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Box
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.382" Dia (9.70mm)
Sensitivity: -37dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 69dB
Termination: Wire Leads
Direction: Unidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 400 µA
Voltage Range: 1.5 V ~ 9 V
Frequency Range: 100 Hz ~ 12 kHz