CMD4D13NP-6R8MC
CMD4D13NP-6R8MC Sumida America Components Inc.
CMD4D13_Series.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 650MA 276MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 276mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 810mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
auf Bestellung 850 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMD4D13NP-6R8MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 650MA 276MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 276mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 810mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Weitere Produktangebote CMD4D13NP-6R8MC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMD4D13NP-6R8MC CMD4D13NP-6R8MC Hersteller : Sumida America Components Inc. CMD4D13_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 650MA 276MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 650 mA