Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > CMDSH05-45 TR PBFREE
CMDSH05-45 TR PBFREE
CMDSH05-45 TR PBFREE Central Semiconductor
CMDSH05_45-3385976.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 45V Low Vf Schottky 45Vrrm 500mA 250mW
auf Bestellung 17356 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMDSH05-45 TR PBFREE Central Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 500MA SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Supplier Device Package: SOD-323, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMDSH05-45 TR PBFREE CMDSH05-45 TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor Corp CMDSH05-45.PDF Description: DIODE SCHOTTKY 45V 500MA SOD323
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 50pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Supplier Device Package: SOD-323
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 470 mV @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 30 V
auf Bestellung 1504 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
CMDSH05-45 TR PBFREE CMDSH05-45 TR PBFREE Hersteller : Central Semiconductor cmdsh05-45.pdf Rectifier Diode Schottky 45V 0.5A 2-Pin SOD-323 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Part Status: Active