Produkte > SAME SKY > CME-1538-100LB
CME-1538-100LB
CME-1538-100LB SAME SKY
cme1538100lb.pdf
Hersteller: SAME SKY
Mic Omni-Directional 2200Ohm -38dB Round Wire Lead
auf Bestellung 885 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 49
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CME-1538-100LB SAME SKY
Description: MIC COND ANLG OMNI -38DB 0.157"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 58dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Ratings: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Port Location: Top, Height (Max): 0.114" (2.90mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Impedance: 2.2 kOhms, Current - Supply: 500 µA, Voltage Range: 2 V ~ 10 V, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CME-1538-100LB CME-1538-100LB Hersteller : SAME SKY cme1538100lb.pdf Mic Omni-Directional 2200Ohm -38dB Round Wire Lead
auf Bestellung 1264 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 43
auf Bestellung 1264 Stücke:
Mindestbestellmenge: 43
auf Bestellung 900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
auf Bestellung 900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 42
CME-1538-100LB CME-1538-100LB Hersteller : CUI DEVICES cme-1538-100lb.pdf 4.0 mm, Omnidirectional, Wire Leads, 2.0 Vdc, IP67 Rated, Electret Condenser Microphone
Mindestbestellmenge: 31
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Sensitivity: -38dB ±3dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 58dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Ratings: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Port Location: Top
Height (Max): 0.114" (2.90mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Impedance: 2.2 kOhms
Current - Supply: 500 µA
Voltage Range: 2 V ~ 10 V
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Mindestbestellmenge: 3
CME-1538-100LB CME-1538-100LB
Produktcode: 101933
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
CME-1538-100LB Hersteller : CUI Inc cme-1538-100lb.pdf Мікрофон, Розм = 4,0 х 2,9 мм, Iживл = 500 мкА, Uживл, В = 2...10, Сила зв, дБ = 58, R = 22 кОм, F = 20 Гц... 20 кГц,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 4.0х2.9mm Од. вим: шт