CMEJ-0605-36-L030
CMEJ-0605-36-L030 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cmej-0605-36-l030.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: MIC COND ANLG OMNI -36DB 0.236"D
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Termination: Wire Leads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
auf Bestellung 903 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details CMEJ-0605-36-L030 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: MIC COND ANLG OMNI -36DB 0.236"D, Packaging: Bag, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Sensitivity: -36dB ±2dB @ 94dB SPL, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Wire Leads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
CMEJ-0605-36-L030 CMEJ-0605-36-L030 Hersteller : CUI Devices cmej_0605_36_l030-1777055.pdf Microphones microphone, 6 mm, electret condenser, omnidirectional, 30mm Lead Wire, 2 Vdc, 36 dB sensitivity
auf Bestellung 687 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
CMEJ-0605-36-L030 CMEJ-0605-36-L030 Hersteller : Same Sky cmej_0605_36_l030.pdf Microphones microphone, 6 mm, electret condenser, omnidirectional, 30mm Lead Wire, 2 Vdc, 36 dB sensitivity